KONST / Litografier / Litografier 11402052
nr 1140 2052
Ture Lidström
(1917-1995), Sverige
Litografier, 2 st, Ture Lidström (1917-1995), kompositioner, signerade och numrerade
Kondition: gulnader, lösa blad
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 oktober 2017
kl 19:41:42
27/10 14:16:59
100 kr
30/10 19:36:42
Ture Lidström
Läs mer om Ture Lidström